Naše ďalšie zvieratá 

V našom súkromí, kde máme aj útulok/hospic pre kone, našli trvalý domov, alebo dočasnú starostlivosť ďalšie zvieratá, ktoré potrebovali pomoc, alebo záchranu života pred usmrtením ich majiteľmi. 

Svorka "čistokrvného plemena" čo ulica dala ...

Psy, ktoré u nás našli trvalý, alebo dočasný domov boli získaní z nevhodných podmienok, nájdení na ulici, v dvoch prípadoch sme ich adoptovali z útulku. Celkovo ich bolo u nás 16. Aktuálne nám ostalo "len" 6 psov (4 fenky, 2 psy). 
S tými, ktorí už s nami fyzicky nie sú sme sa dôstojne rozlúčili v Pet Heaven a máme ich doma urničkách. 

Micky, ktoré si nás našli ...

Naše mačičky a kocúriky k nám sami prišli, zachránili sme ich z rúk bezcitných majiteľov, alebo sme ich ako malé mačiatka našli vyhodené. Celkovo sme u nás mali zatiaľ 15 mačiek (9 mačiek, 6 kocúrikov), aktuálne ich je 9 (5 mačiek, 4 kocúriky),  o ktoré sa s  láskou staráme po všetkých stránkach, chovateľskej i veterinárnej. Keď prišiel, resp. príde ich čas, rozlúčka s nimi bola a bude rovnako dôstojná ako so psíkmi. Okrem našich mačiek si jedlo u nás vždy nájdu aj tie ferálne, plaché, ktoré majú svoj dôvod preto, aby sa s ľuďmi nesocializovali ... 

Ďalší zvierací šťastlivci ... 

Milujeme všetky zvieratá bez rozdielu, preto sme pomohli aj 2 zajačím dámam pred istou smrťou, bábätku samičke opusteného netopierika, myškám, ježkom, vtáčikom, atď.